پیام ۵ کشور جهان در سال نو میلادی برای گسترش صلح در روابط

ساخت وبلاگ
چکیده : با فرا رسیدن سال نوی میلادی رهبران کشورهای مختلف جهان از اهداف و امیدهای خود برای سال پیش رو صحبت کر... با عنوان : پیام ۵ کشور جهان در سال نو میلادی برای گسترش صلح در روابط بخوانید :

با فرا رسیدن سال نوی را می خوانیم.

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در پیامی درباره خطرات پیش روی کشورهای جهان در سال نوی میلادی هشدار داد و گفت که درحالی که سال نو را آغاز می‌کنیم “من تقاضای اتحاد می‌کنم… ما می‌توانیم درگیریها را پایان ببخشیم، بر نفرت غلبه کنیم و از ارزشهای مشترکمان دفاع کنیم. اما این فقط با اتحاد میسر است.”

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در توییتی، برای دوستان، حامیان و بد خواهانش و همچنین برای آنچه رسانه های منتشر کننده اخبار تقلبی خوانده، سالی شاد آرزو کرده است.

شی جینپینگ، رییس جمهور چین، گفت که جهان حالا از پکن انتظار دارد که در مورد مسایل بین المللی موضعی صریح و آشکار اتخاذ کند.

امانوئل ماکرون و آنگلا مرکل، رهبران فرانسه و آلمان هم از نزدیکتر کردن روابطشان و تقویت اتحادیه اروپا سخن به میان آورده‌اند.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، نیز در پیامی تلویزیونی به آمریکا و متحدانش پیامی هشدارآمیز داده و گفته که روی میز کارش یک دکمه برای شلیک سلاح هسته‌ای وجود دارد.

او افزود حالا که کره شمالی قابلیت آن را یافته که با موشکهای هسته‌ای‌اش هر نقطه از آمریکا را هدف قرار دهد، واشنگتن هرگز جنگی را با کشورش آغاز نخواهد کرد.

آقای کیم تاکید کرد که هرگز دستور استفاده از سلاح اتمی را نخواهد داد مگر آن که امنیت کشورش تهدید شود.

تصاویری از شهرهای مختلف جهان در آغاز سال نو میلادی

لندن

آغاز سال نو میلادی

نیویورک

آغاز سال نو میلادی

ادینبورگ

آغاز سال نو میلادی

پیونگ یانگ

آغاز سال نو میلادی

ریودوژانیرو

آغاز سال نو میلادی

کراچی

آغاز سال نو میلادی


وبگردی سایت کسب و کار بازده

پیام ۵ کشور جهان در سال نو میلادی برای گسترش صلح در روابط


خبرخوان هفته

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۵ نفر)

نوشته های مرتبط

مجله کسب و کار بازدهی...
ما را در سایت مجله کسب و کار بازدهی دنبال می کنید

نویسنده : عباس بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 16:19