سلبریتی یوتیوب با انتشار عکس جسد در جنگل خودکشی ژاپن خشم همه را برانگیخت

ساخت وبلاگ
چکیده : جنگل خودکشی ژاپن یا آئوکیگاهارا (Aokigahara) که بهترین مکان برای مردن شناخته می‌شود، در اصل جنگل ملی... با عنوان : سلبریتی یوتیوب با انتشار عکس جسد در جنگل خودکشی ژاپن خشم همه را برانگیخت بخوانید :

جنگل خودکشی ژاپن یا آئوکیگاهارا (Aokigahara) که بهترین مکان برای مردن شناخته می‌شود، در اصل جنگل ملی ژاپن است که در نزدیکی کوه فوجی قرار دارد. این جنگل، بعد از پل گلدن گیت، دومین مکان محبوب دنیا برای خودکشی است. آئوکیگاهارا از دهه ۱۹۵۰ تاکنون، حداقل محل خودکشی ۵۰۰ نفر بوده است و هر سال این آمار افزایش می‌یابد.

لوگان پال، از چهره‌های معروف یوتیوب که شبکه اش بیش از ۱۵ میلیون مشترک دارد ویدیویی از جنگل خودکشی ژاپن در فضای مجازی پخش کرده است که موجب خشم و عصبانیت هزاران نفر شده است.

 با انتشار عکس جسد در جنگل خودکشی ژاپن خشم همه را برانگیخت

این ویدئوی کوتاه بخشی از مجموعه گزارش‌هایی است که لوگان پال در سفرش به ژاپن تهیه کرده است.

او و همراهانش در این مجموعه گزارش‌ها به میان جنگل آئوکیگاهارا می‌روند تا ابعاد “سحرآمیز و نفرین” شده آن را که شهرت جهانی پیدا کرده برای بینندگانش تشریح کنند.

در این ویدئو، او و همراهانش پس از مدت کوتاهی از ورود به جنگل با یک جسد روبرو می‌شوند.

سپس آنها به جسد نزدیک می‌شوند و دوربین نماهای نزدیکی از این پیکر بی‌جان که تنها صورت آن شطرنجی شده را نشان می‌دهد.

لحظه‌ای بعد یکی از اعضای گروه که در نمای مقابل دوربین دیده نمی‌شود می‌گوید: “حالم خوب نیست” و لوگان پال پاسخ می‌دهد: “چیه! تا حالا از نزدیک مرده ندیدی؟!” و بعد می‌خندد.

هویت جسد مردی که در این ویدئو دیده می‌شود هنوز علنی نشده است.

اگرچه برخی این ویدئو لوگان پال را تلاشی برای آگاهی بخشی درباره افزایش خودکشی در ژاپن تعبیر کرده‌اند، اغلب واکنش‌ها به آن تا امروز (سه‌شنبه دوم ژانویه) منفی بوده است.

بسیاری رفتار او را “نامناسب و بی‌حرمتی” ارزیابی کرده‌اند و خواستار حذف شبکه او بروی یوتیوب شده‌اند. ویدئویی که او اخیرا منتشر کرده و تا پیش از حذف شدن چند میلیون بیننده داشته است. منتقدان این سلبریتی آمریکایی را به نقض حریم خصوصی قربانی خودکشی و استهزاء جسد متهم می‌کنند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

سلبریتی یوتیوب با انتشار عکس جسد در جنگل خودکشی ژاپن خشم همه را برانگیخت


خبرخوان هفته

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۶۱ نفر)
مجله کسب و کار بازدهی...
ما را در سایت مجله کسب و کار بازدهی دنبال می کنید

نویسنده : عباس بازدید : 6 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 12:39