نتفلیکس به خاطر حذف کوین اسپیسی از فیلم ها ۳۹ میلیون دلار ضرر کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : نتفلیکس که پس از رسوایی های اخیر هالیوود و اتهام آزار جنسی از طرف کوین اسپیسی وی را از پروژه های سین... با عنوان : نتفلیکس به خاطر حذف کوین اسپیسی از فیلم ها ۳۹ میلیون دلار ضرر کرد بخوانید :

نتفلیکس که پس از رسوایی های اخیر هالیوود و اتهام آزار جنسی از طرف کوین اسپیسی وی را از پروژه های سینمایی خود کنار گذاشت روز دوشنبه در نامه ای برای سهامداران خود نوشت به صورت غیر منتظره ای ۳۹ میلیون دلار زیان داشته است. در این نامه اشاره ای نشده که این ضرر از چه پروژه ای بوده اما یک منبع نزدیک با این نتفلیکس به شبکه سی ان ان گفت که این زیان به خاطر حذف کوین اسپیسی از فیلم ها و متوقف شدن فعالیت های وارد شده است.

نتفلیکس به خاطر حذف کوین اسپیسی از فیلم ها ۳۹ میلیون دلار ضرر کرد

نتفلیکس یک شبکه پخش آنلاین فیلم و سریال است که مشترکان با پرداخت حق اشتراک ماهانه، از خدمات آن استفاده می کنند. این شرکت چند سالی است وارد ساخت و تولید سریال نیز شده است.

کوین اسپیسی بازیگر موفق و ۵۸ ساله، چهارماه پیش ضمنی تایید کرد که چند مرد و زن را مورد آزار جنسی قرار داده است. او که بازیگر سریال «خانه پوشالی» (به انگلیسی: House of Cards) ناگهان از این سریال و برخی دیگر پروژه های تلویزیونی و سینمایی کنار گذاشته شد.

شبکه سی ان ان نوشت این این زیان بزرگ برای قطع دو سریال «خانه پوشالی» و همچنین سرایل «گور ویدال» بود.

آقای اسپیسی در چند فصل سریال خانه پوشالی خوش درخشیده بود و به تازگی قرار شده بود او در نقش گور ویدال (به انگلیسی: Gore Vidal)، نقش این رمان نویس و نمایشنامه نویس معروف آمریکایی و فعال سیاسی را بازی کند.

در شش ماه اخیر ده‌ها چهره سرشناس سیاسی، سینمایی و هنری به آزار جنسی متهم شدند و اغلب از سمت ها یا پروژه های خود کنار گذاشته شدند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

نتفلیکس به خاطر حذف کوین اسپیسی از فیلم ها ۳۹ میلیون دلار ضرر کرد


خبرخوان هفته

مطالب مرتبط

مجله کسب و کار بازدهی...
ما را در سایت مجله کسب و کار بازدهی دنبال می کنید

نویسنده : عباس بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 17:12